Hanshi Tomasz Piotrkowicz 9 dan

Jest nam miło poinformować, że Światowa Federacja Budo HACHI-O-KAI, którą prowadzi kanchō Takemasa Okuyama 10. dan, promowała z Nowym Rokiem hanshi Tomasza Piotrkowicza na stopień mistrzowski 9. dan.

Dyplom nadania stopnia

Jak czytamy na stronach WWW, jest to jeden z bardzo nielicznych najwyższych stopni mistrzowskich Karate, przyznanych przez Japończyków nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie, zaledwie kilku osobom we wszystkich stylach Karate.

Jednocześnie shihan Michał Piotrkowicz (syn) otrzymał stopień mistrzowski 6. dan. I tu znowu niewielu instruktorów Karate i innych sztuk walki na świecie może pochwalić się tak wysokim stopniem w wieku 35 lat!

Dla nas to prawdziwy zaszczyt i przyjemność, chociażby dlatego, że hanshi Tomasz Piotrkowicz 9 dan był naszym gościem podczas wyjazdu do DŌJŌ Stara Wieś, gdzie poprowadził cykl treningów poświęconych Karate oraz kobudō. Kilka zdjęć z tego szkolenia zamieszczamy poniżej. To był naprawdę super pracowicie spędzony czas na szkoleniu.

Zapewne w tym roku będzie wiele okazji do tego, by razem z hanshi Tomaszem zrealizować kilka projektów szkoleniowych. Gratulacje od wszystkich członków Związku Sportowego Polska Federacja Karate-do Tsunami®.

Uczestnicy szkolenia w Starej Wsi zorganizowanego przez Związek Sportowy