Ale energia! Co za zaangażowanie!

Ale energia… towarzyszyła nam podczas szkolenia, jakie nasi instruktorzy poprowadzili po raz kolejny w firmie Agfa. Szkolenie z tematu Pierwsza Pomoc jest zawsze pełne niespodzianek. Najważniejsze, że jest energia, bardzo pozytywne nastawienie i super zaangażowanie.

Szkolenie objęło praktycznie najważniejsze tematy. Kilka godzin treningu i po prostu rozmowy o tym, co może się wydarzyć, lub nawet wydarzyło się. Tym razem instruktorzy nie prezentowali zdjęć i filmów z różnych zdarzeń, w jakich sami  brali udział udzielając pomocy.

Czas w całości został poświęcony na ćwiczenie… i na zakończenie miłe chwile na wręczenie certyfikatów i zrobienie wspólnego zdjęcia.

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIALE SPĘDZONE CHWILE!

Szkolenie poprowadzili instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami: Renata Pawlińska i Mirosław Pawliński, którzy są członkami komisji EFR działającej Związku Sportowym.

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych