Z czym kojarzy się tobie nazwa Karate? To pytanie zadaliśmy po raz pierwszy w całym cyklu ankiet uruchomionych w naszym serwisie. Zapraszamy Was do udziału w nich. Wszystko zmierza do zrealizowania po raz pierwszy badania opinii dotyczących treningu Karate.

Może z czasem projekt ten zmieni się zupełnie w inny, ale na to po prostu potrzeba czasu. A oto wyniki minionej ankiety… Z czym kojarzy się tobie nazwa Karate?

Na pytanie odpowiedziało 78 osób. To całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że jest to pierwsza ankieta! Sugerowane odpowiedzi i wyniki to:

  • Nie wiem = 1.28%
  • Sztuka walki = 51.28%
  • Samoobrona = 19.21%
  • Sport = 26.92%
  • Bijatyka = 1.28%

Jak widzicie, są przede wszystkim dwie odpowiedzi, które zebrały najwięcej głosów. Mimo wszystko „sztuka walki” jest najczęściej kojarzona z nazwą Karate. Prawie o połowę mniej zebrała odpowiedź „sport”. Ciekawe, zwłaszcza w zestawieniu, o którym już wcześniej pisaliśmy.

Ankieta 1

W Polsce około 80% osób trenuje Karate, jako dyscyplinę sportową a około 20% jako tradycyjną sztukę walki. Cóż. Warte przemyślenia.

Kolejną ankietę zamieszczamy już poniżej. Tym razem podpowiadamy, dla tych, którzy nie znają naszego programu ideowego, by zajrzeli TUTAJ! Zapraszamy do udziału!!!ANKIETA DLA CIEBIE!

Co Ciebie motywuje do treningu Karate?