Bardziej zaawansowane rozwiązania w samoobronie były ćwiczone podczas ostatnich w zeszłym tygodniu zajęć kursu samoobrony, jaki jest zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Oczywiście, do końca kursu pozostało jeszcze kilkanaście zajęć, ale już dzisiaj widać, że uczestniczki osiągają świetne rezultaty.

Czy warto wziąć udział? Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Czasy, w jakich żyjemy pokazują, że warto wiedzieć jak się zachować wtedy, kiedy zagrożone jest życie lub zdrowie. Nie tylko nasze, ale także naszych najbliższych lub osób znajdujących się obok nas.

Samoobrona to technika, stan umysłu czy także „uwaga”. To duże skróty myślowe, ale jeżeli tylko interesujesz się tym tematem, to nadal zapraszamy do naszej grupy. Nie tylko świetna zabawa, także nauka konkretnego materiału, opanowanie najważniejszych i skutecznych elementów samoobrony. Nie trzeba siły. Wystarczy, by emocje nas nie ograniczały :–)).

Kurs prowadzą instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami według programu, który został przygotowany już kilka lat temu.