BiegaMY… PomagaMY… 29 finał WOŚP. Od kilku lat członkowie UKS Karate-dō z Warszawy biora udział w biegu „Policz się z cukrzycą” organizowanym od 15 lat w dniu, w którym trafia światełko do nieba. Tym razem nie mogło nas zabraknąć. Może nieco w zmniejszonym składzie, ale zawsze… pełni energii, uśmiechów i oczywiście wspaniałego humoru.

Tym razem nawet pogoda nie zawiodła. Wspaniałe słońce, które wręcz raziło w oczy. Na starcie naszego biegu… 5 km pojawiło się kilku zawodników. Maja i Piotr oraz Aneta i Mirek. Wspaniały doping zapewnili tym razem Małgosia, Marcin i Mateusz.

Jaki fan… ciepłe napoje i wspaniały humor!

Udało się… choć 5 km to taki dystans, o którym często sensei Mirosław mówi „sprawdzam”. Zresztą nie o bieganie w całym działaniu chodzi. To, ze dbamy o zdrowie i to, że przede wszystkim pomagamy i potrafimy się razem świetnie bawić.

Trzeba przyznać, ze Jurek zaraził nas wszystkich „pandemią serc” i na to chyba lekarstwa nie ma. I może niech tak zostanie! A jak było? Obejrzyjcie film!

Na mecie naszej czekała nas wspaniała niespodzianka! Gorące napoje… Niektórzy skorzystali z gorącej czekolady, inni … gorącej kawy. Wspaniale i bez znaczenia, że trzymał lekki mróz.

Do zobaczenia za rok. Mamy nadzieję, że będzie nas razem nieco więcej i pandemia nas nie wystraszy.