Co za atmosfera… i szczęście!

Co za atmosfera… towarzyszyła nam podczas kolejnego szkolenia, zrealizowanego dla firmy Agfa z tematu Pierwsza Pomoc. Tym razem w grupie byli przede wszystkim serwisanci, czyli ci, którzy spędzają dużą część czasu za kierownicą samochodu.

Szkolenie rozpoczęliśmy punktualnie i całość tematów zamknęliśmy około 15. W sumie blisko 6 godzin treningu, które tym razem było w całości poświęcone ćwiczeniom. Nie prezentowaliśmy zdjęć, czy filmów. Stwierdziliśmy, że umiejętności są podstawą.

Grupa wspaniała, energia i pozytywne zakręcenie. Super. Chętnie wzięlibyśmy do szkolenia więcej takich grup!!! Szkolenie poprowadzili instruktorzy Związku Sportowego działający w Komisji EFR tego Związku: Renata Pawliński i Mirosław Pawliński.

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych