Cudowne chwile na pierwszą pomoc

Cudowne chwile … można powiedzieć o szkoleniu, jakie odbyło się w poprzednim tygodniu w jednym z przedszkoli Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy. Moc energii, bardzo pozytywnej i grupa, która sama nadała tak duże tempo ćwiczenia, że instruktorzy musieli reagować równie szybko.

Całość szkolenie została przygotowana i poprowadzona przez instruktorów Komisji EFR działającej przy Związku Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami. Piotr Michalczyk trzymał dyscyplinę i pomagał w ćwiczeniu!

W przedszkolu, jak zawsze na miejscu pierwszym jest temat dzieci… ale, warto wiedzieć, co zrobić nie tylko w takiej sytuacji, kiedy poszkodowanym jest najmłodszy. Wychowawcom też się zdarza czasami…

Jak się okazało na koniec, grupa od razu poprosiła o powtórzenie tego szkolenia we wrześniu i dokładnie tak właśnie się umówiliśmy. Resztę widać tylko na kilku wybranych zdjęciach. Było cudownie!

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych