Ćwiczymy, ćwiczymy!

Jeden z najciekawszych treningów, jakie odbyły się w ostatnich tygodniach. Zaledwie dzień wcześniej Senpai Jan Leszczyński i gakusei Marek Gryszka wzięli udział w zajęciach dla studentów Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie, a już teraz… podobne ćwiczenia zaaplikowali naszej grupie w Warszawie.

Niezwykłe doświadczenie, gdzie można popatrzeć na grupę zupełnie początkującą – studentów – nie mających wcześniej doświadczenia w treningu Karate-dō. Następnie te same ćwiczenia zaaplikować grupie, która właściwie trenuje na bieżąco. Wydawałoby się, że skala trudności ćwiczenia będzie różna ze względu na grupę. Okazało się, że wyzwania dla ćwiczących były dokładnie takie same.

Senpai Jan Leszczyński przekazuje trochę teorii

Senpai Jan Leszczyński na końcu treningu w warszawskim klubie dokładnie wyjaśnił, na czym to ćwiczenie polegało. Jakie elementy były ćwiczone i jakie cele były przed ćwiczącymi postawione? Niby nic, ale… no właśnie, to jest coś, co potrafi niewielu prowadzących. Gratulacje.

Wszyscy w skupieniu słuchają podpowiedzi

Oczywiście, trzeba było się trochę napracować, ale efekt był po prostu rewelacyjny!

Kwiecień 2022.

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułSenpai Jan Leszczyński
Następny artykułMaja odebrała certyfikat

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych