Czas na egzaminy… powoli nadchodzi i choć pogoda płata figle, to czasami bywają chwile na to, by usiąść w seiza i zacząć święto. Wszak każdy egzamin jest świętem. To tradycja, która istnieje w Związku Sportowym od samego początku, z czasów… kiedy jeszcze go nie było.

Ujmując inaczej, wiemy że jest pandemia i trzeba zachować wszelkie zasady związane z ochroną zdrowia. Tak też jest za każdym razem, kiedy udajemy się na boisko, by chwilę poświęcić na wspólny trening Karate. Chociaż trudno powiedzieć o treningu kierowanym, bo praktycznie każdy z ćwiczących wie dokładnie co należy do niego i sam przygotowuje się do egzaminu.

Jerzy Uszyński

I choć egzamin nie jest celem samym w sobie, to jednak jest jednym z elementów motywacji ćwiczącego. Przynajmniej na początku. Później, nieco po 30 latach treningu, ten jest zastąpiony zupełnie innym.

Piotr Michalczyk

Kto by czekał 30 lat? Tak bywa… Tymczasem Jerzy i Piotr w ogniu komisji.

Jeżeli się zastanawiasz, czy Karate może być dla Ciebie, wystarczy pojawić się na naszych zajęciach, a w lato warsztatach. Be żadnych zobowiązań możesz po prostu sprawdzić, czy ten temat Ciebie zainteresuje. Może warto?… UKS Karate-dō w Warszawie istnieje już ponad 15 lat. Wiedza, doświadczenie, regularne szkolenie i ćwiczący, którzy są z nami prawie od początku. Od zawsze współpracujemy z Urzędem Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.