Czas rozpocząć nowe projekty. Edukacja w Karate od wczoraj już włączona na nowo. Całość jest aktualizowana na bieżąco, ale Zarząd Związku Sportowego podjął decyzję o włączeniu strony  internetowej.

Jak zapewne zauważyliście, nastąpiła mała zmiana adresów naszych serwisów internetowych. Część z tematów została już na zawsze skasowana a inne odpowiednio poukładane znajdziecie po prostu na swoim miejscu.

Ten adres, z którego dzisiaj korzystacie jest podstawowym w odniesieniu do tematu, który zawiera się w działaniach Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®. Tutaj znajdziecie wszystkie informacje dotyczące bieżących szkoleń i tego co dzieje się w poszczególnych klubach.

W części serwisu znajdziecie również cały program szkoleniowy na wszystkie stopnie kyū w Karate-dō Tsunami®. Wymagania na poszczególne stopnie są w tej chwili uzupełniane i przypuszczamy, że do końca września zostaną uzupełnione w całości.

Edukacja w Karate jest nadal naszym głównym i podstawowym adresem pod którym znajdziecie część informacji związanych z programem przygotowywanym przez instruktorów Związku Sportowego. Na razie nie możemy więcej na ten temat powiedzieć, ale już niedługo poznacie szczegóły. Zatem zaglądajcie, klikajcie i zbierajcie informacje.

Jeszcze jedno, w ramach wszelkich działań porządkowych informujemy, że zlikwidowaliśmy zakładkę w serwisie, którą nazwaliśmy „nie współpracujemy z”… i zamieniliśmy na „współpracujemy”. W sumie zależy nam na współpracy, więc ten temat jest dla nas ważniejszy. Współpracujemy oznacza również, że REKOMENDUJEMY Wam każde z tych miejsc, w których możecie spotkać wspaniałych ludzi, pasjonatów w swoich specjalnościach. To cudowne, że możemy z nimi współpracować.

O nowych projektach… pozostałych, dowiecie się już niedługo.