Egzamin Janka

Wyjątkowy trening odbył się w środę 30 września w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō w Warszawie. Właściwie moglibyśmy wszystko zawrzeć w jednej relacji, ale ze względu na to, co działo się podczas tego jednego treningu – postanowiliśmy całą relację rozbić na trzy różne.

Egzamin Janka Leszczyńskiego zaplanowaliśmy na godzinę 18.30. Zarząd klubu zaprosił między innymi władze samorządowe Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy oraz przedstawicieli Wydziału Sportu oraz dyrektorów szkół.

Wspaniałymi gośćmi obecnymi podczas egzaminu byli rodzice Janka – Ania i Michał oraz siostra Maja. Nie możemy również zapomnieć o największym wsparciu obecnej babci Janka czyli Soni.

Prezentacja technik

Egzamin odbył się planowo. W komisji egzaminacyjnej zasiedli; sensei Zbigniew Kociński, senpai Beata Sobiesiak i gakusei Marek Gryszka. Partnerem podczas egzaminu był gakusei Olaf Imiołek.

Prezentacja kata

Cały egzamin obserwował sensei Piotr Sawicki, który bardzo dobrze pamięta Janka sprzed 5 lat i teraz mógł obejrzeć jego postępy podczas całości egzaminu. Jak sam powiedział, to było dla niego ogromne zaskoczenie całością materiału przedstawionego przez Janka.

Nawet nie przypuszczałem, że materiał jest taki trudny – mówił sensei Piotr Sawicki.

Po zdanym egzaminie nie obyło się bez łez rodziców i babci. Na zakończenie Michał Leszczyński podziękował wszystkim ćwiczącym za wspaniałą atmosferę, pracę i realizację tak trudnego i wymagającego zadania jakim jest po części wychowanie ćwiczących.

Gratulacje!!!

A już na sam koniec… oczywiście wspólne zdjęcie… przecież cały klub (no prawie cały) wziął udział w tym wydarzeniu!

Obecni podczas egzaminu… + fotograf 🙂
Poprzedni artykułWyjątkowy trening
Następny artykułSensei Piotr Sawicki 3 dan

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych