Egzamin Wojciecha Modzelewskiego

Podczas zgrupowania Lato z Karate, którego pierwsza edycja w 2017 r. odbywała się w Sochocinie, senpai Wojciech Modzelewski zrealizował egzamin na stopień 2 kyū.

Wojciech Modzelewski swoją przygodę rozpoczął blisko 11 lat temu w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō w Warszawie. W tym roku zdał maturę i złożył dokumenty na Uczelnie związane z medycyną.

Pamiętam dokładnie, jak Wojciech rozpoczynał swoją przygodę – mówi sensei Mirosław Pawliński. – To ogromny zaszczyt i przyjemność móc oglądać rozwój tak wspaniałych osób.

Wojciech od lat bierze udział we wszystkich szkoleniach realizowanych przez Związek Sportowy. Dodatkowo, jako jeden z nielicznych dołączył do grupy biorącej udział w kursie przygotowującym do pracy instruktorskiej. Nie oznacza to, że na pewno będzie instruktorem, ale dzięki temu znacznie pogłębia swoją wiedzę.

Egzamin został przygotowany od strony formalnej przez zarząd Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami. W komisji zasiedli: sensei Mirosław Pawliński, sensei Zbigniew Kociński i sensei Agnieszka Kozak. Partnerem Wojciecha był kolega z Torunia gakusei Łukasz Adamiak 5 kyū.

Drogi Wojciechu, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych