Emocje pierwszych zajęć

Czy pamiętacie swoje emocje, kiedy pojawialiście się na swoich pierwszych treningach? Tak, to wspaniały czas i dokładnie tak czują się uczestnicy zajęć w Uczniowskim Klubie Sportowym Karate-dō w Płońsku.

Swoją przygodę rozpoczynają w wieku, w którym trudno jest okiełznać zabawę i humor, ale to nie przeszkadza. Sensei Zbigniew Kociński 2 dan do wszystkich ćwiczących podchodzi dokładnie tak, jak by chciał być traktowany na zajęciach, kiedy sam rozpoczynał.

Wprowadzenie do Karate nie jest łatwe. Zwłaszcza, że większość przychodzi na zajęcia (początkowo) jak na zajęcia z obszaru gier zespołowych. Niestety trening Karate nie jest w tym zakresie w ogóle podobny do innych różnych dyscyplin. Nie ma możliwości zajmować się Karate-dō tylko podczas treningu. Chociażby dlatego, że wiele ćwiczeń potrzeba wielokrotnie powtórzyć w domu. Dopiero wtedy będą pojawiały się określone postępy.

Zresztą nie ma znaczenia, że początki również nie są proste. Tutaj pomoc całej rodziny jest niezwykle istotna. Czy warto? Oj… warto! Zapraszamy na treningi do UKS Karate-dō w Płońsku do Szkoły Podstawowej nr 2, w każdy wtorek i czwartek od 17:00…

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułWszystko robić z głową
Następny artykułO strategii i taktyce

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych