3.3 C
Warszawa
poniedziałek, 25 października, 2021

Grupa najmłodszych w Płońsku

Popularne tutaj

Na temat… Kyosei

I jeszcze raz kata

Waplewo w czerwcu

Grupa najmłodszych w Płońsku karateka próbuje różnych rodzajów treningu. Czasami trafiają na trening z tarczami, które przecież dla początkujących nie są najłatwiejszym narzędziem… Jak się przymierzyć do zrobienia techniki? Jak trafić by nie zrobić sobie krzywdy?

Na te i inne pytania podczas zajęć odpowiada sensei Zbigniew Kociński 2 dan, który stara się zaszczepić w najmłodszych pasję do kultury fizycznej. Trening Karate wcale nie jest łatwy. Najciekawsze, że nie dla tych najmłodszych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę, ale przede wszystkim dla ich rodziców.

Regularny udział w zajęciach, realizowanie „pracy domowej”, która po zajęciach zawsze jest zadawana wszystkim ćwiczącym. To duże wyzwania. Początki treningu Karate możemy porównać do przygody. Rozpoczyna się ona dokładnie wtedy, kiedy przekroczymy próg domu.

Treningi w Płońsku odbywają się blisko od 15 lat. Raz jest grupa większa, raz mniejsza. Nie mniej poziom zajęć zawsze jest utrzymywany. Treningi odbywają się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2. Oczywiście, nie w czasie pandemii…

Klub w Płońsku TUTAJ!

Poprzedni artykułSensei Piotr Sawicki 3 dan
Następny artykułTreningi i pandemia
- Reklama -- Reklama -

Najnowsze

Przemieszczanie w kiba-dachi

Zazen w treningu

Inauguracja roku na Uczelni WS EWS

Dokładność w kumite

Każdy trening jest inny