Identyfikacja. Jesteśmy grupą

Identyfikacja. Jesteśmy grupą. To proste, choć znamy wiele osób, które od razu twierdzą zupełnie coś innego. Zalety? Tak, identyfikacja w grupie to podkreślenie tego, że robimy coś wspólnie. Identyfikujemy się z treścią, działaniem, koleżankami i kolegami a nawet przyjaciółmi.

Stąd decyzja zarządu Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, by wprowadzić do użytku kilka bardzo ciekawych rzeczy. Pierwsze, jeszcze przed pandemią były czapki zimowe, które do dzisiaj wielu z ćwiczących posiada. Teraz przyszła kolej na czapki… zresztą sami zobaczcie.

Tak właśnie wyglądają czapki na głowach naszych studentów

Przy okazji logo jest na karategi, a będą również torby, koszulki polo i t-shirt, ręczniki itd. Warto być w grupie… razem. Zapraszamy do naszych grup w Łomży, Płońsku i Warszawie.


Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych