Identyfikacja

Identyfikacja wszystkich działań, spójność nie tylko szkoleniowa, programowa, ale także organizacyjna i wizerunkowa, to podstawowe obszary, w których Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® także działa.

Ostatnie lata pokazały z jednej strony, jak trudno jest zrealizować projekt w obszarze Karate-dō, gdzie nacisk jest kładziony na edukację i rozwój ćwiczących w obszarach związanych z samodoskonaleniem się i samodyscypliną, ale z drugiej strony, jak wspaniale jest to wyzwanie i zaskakująco dobre wyniki można osiągnąć.

Dzisiaj kilka słów o identyfikacji. Także tej wizerunkowej. Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® oficjalnie zarejestrowany w KRS w 2012 roku, w tym roku uzyskał potwierdzenie również znaku handlowego z Urzędu Patentowego RP na nazwę Karate-dō Tsunami®.

W obszarach komunikacyjnych, do Związku Sportowego należy również tytuł prasowy Karate-dō Tsunami®, a od kilkunastu tygodni domena www.karatedotsunami.pl . Nazwa zapisana ideogramami już od kilku lat pokazuje się na strojach treningowych, ale także na kuro obi (jap. czarny pas) oraz w Bunshō (jap. legitymacja) oficjalnym dokumencie potwierdzającym stopnie kyū.

Wszystkie działania, które Zarząd Związku Sportowego podejmuje są dokładnie ukierunkowane na przygotowanie jednego wizerunku, który jest planowany, jako spójny przekaz. Równie dużą uwagę Związek Sportowy kładzie na jednakowy program szkolenia, ale to już inna sprawa…

Mamy nadzieję, że nasze starania są widoczne!

Poprzedni artykułSesshin w tym roku
Następny artykułKarategi czy karate-gi

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych