Jak to w Kresce… nikt się nie spodziewał

Jak to w Kresce… robi się szkolenie z pierwszej pomocy, można było się przekonać będąc tam osobiście. Świetna grupa, mega zaangażowanie i ćwiczenie, które rozwiało wszelkie wątpliwości.

Te jak zawsze dotyczą prostych tematów. Ratowanie zdrowia i życia jest przecież proste. Zazwyczaj niektórzy boją się, że mogą zrobić coś złego… temu poszkodowanemu. Nic bardziej mylnego. Wystarczy się po prostu zainteresować drugą osobą i już będzie super.

Najdrobniejsza pomoc, jak chociażby wykonanie telefonu pod 112 lub 999 może być najważniejszą pomocą w danej chwili. Swoją drogą, dawno nie mieliśmy tak zmotywowanej grupy podczas szkolenia. Gratulujemy wspaniałej postawy i cudownej pozytywnej energii!!!

Szkolenie poprowadziła Renata Pawlińska, która jest instruktorem pierwszej pomocy w Komisji EFR działającej przy Związku Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami. A jak było??? Spójrzcie na zdjęcia!

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych