Jeszcze jeden ruch

Jeszcze jeden ruch, skręt i obrót. Tak właśnie wyglądają zajęcia z samoobrony, które są zorganizowane przez Dzielnicę Włochy m.st. Warszawy. A czego Panie się uczą podczas zajęć? Po prostu… radzić sobie w ekstremalnych sytuacjach. Wtedy, kiedy zagrożone jest zdrowie lub życie.

Czy można się czegoś nauczyć?

Polecam pójście na kurs samoobrony każdej kobiecie – mówi Ewelina – pomaga on uwierzyć w siebie i swoje możliwości, wzmacnia poczucie bezpieczeństwa.

Powinnyśmy być świadome co nas może spotkać w biały dzień na ulicy oraz w jaki sposób zareagować by wyjść z tego bez większych szkód. Ja swój, już drugi z kolei kurs zakończyłam na początku grudnia 2018 r., który prowadził Mirosław Pawliński. Prowadzący jest bardzo miłą i kompetentną osobą, pokazał nam wiele chwytów oraz możliwości uniku by odeprzeć atak przeciwnika.

Zaprosił również na zajęcia różne osoby, dzięki którym nasza wiedza się poszerzała. Zorganizował także profesjonalny kurs z pierwszej pomocy, który jest bardzo przydatny w codziennym życiu. Polecam!

Kurs prowadzą instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami według autorskiego programu „Naucz się bronić”.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych