Już ćwiczymy… z zachowaniem bezpieczeństwa. Czas najwyższy, by ruszyć się wreszcie skupić na treningach. Oczywiście szkoła i wszystkie inne obowiązki były, są i będą. Trening Karate-dō jednak nie wchodzi w obszar obowiązków. To zupełnie inny obszar. Nawet nie pasji…

Gdybyśmy mogli do porównać do czegoś, to można byłoby śmiało porównać do tego, co znamy pod nazwą oddech. Oddychamy, żyjemy. Ilość wdechów zgadza się z ilością wydechów… w naszym życiu. Nie da się przestać oddychać i dalej żyć. To chyba jest zrozumiałe dla wszystkich. Zatem Karate-dō jest częścią naszego życie, dokładnie tak samo, jak oddech.

Kiedy dojdziemy do takiego stanu świadomości, właściwie wszystko, co będziemy robili w naszym życiu będzie nieustannym szkoleniem, doskonaleniem się, samodoskonaleniem. Duży skrót, ale jakże ciekawy temat.

Odległości zachowane. Humor też…

Uczestnicy zajęć w Warszawie, które odbywały się w Dzielnicy Włochy, posiadają już wszystkie informacje dotyczące czasu i miejsca… konsultacji. Zanim dojdziemy do treningu, jeszcze potrzeba trochę czasu. Do zobaczenia na boisku!