Każdy element treningu jest ważny

Każdy element treningu jest ważny, zwłaszcza gdy zajmujemy się opanowaniem najważniejszych szczegółów związanych z samoobroną. Wielokrotnie mówimy, że strategia i taktyka, to najważniejsze części treningu. Dokładne zrozumienie każdego szczegółu… przemieszczania, zwrotów, obrotów, środka ciężkości ciała, oddychania itd.

Nie jest to łatwe, ale warto pamiętać, że jest to cudowne wprowadzenie do nauki kata, które jest zapisem historii Karate, przekazywanej z pokolenia na pokolenie ćwiczących Karateka.

Dużo zależy od osoby wprowadzającej ćwiczących w świat kumite. Instruktor zdający sobie sprawę z każdego elementu tej układanki, może spowodować, że Uke (student) będzie realnie zainteresowany poznawaniem tego materiału.

UKS Karate-dō w Warszawie prowadzi zajęcia od blisko 18 lat, stele współpracując z Urzędem Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułKolejny raz w przedszkolu
Następny artykułKolejne zajęcia z tarczami

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych