Każdy posiada swoją motywację

Każdy posiada swoją motywację, by stawić się na treningu. Jedni przychodzą dlatego, że mogą spotkać koleżanki i kolegów o podobnych pasjach, inni kierują się chociażby zdrowiem. Są też Ci, którzy po prostu widzą, jak wielkim obszarem jest Karate-dō, które ogarnia nie tylko wiedzę związaną z ruchem, ale przede wszystkim to czego nie da się opisać tak łatwo.

Doświadczenie, dojrzałość i wiele innych drobnych elementów składających się na niezwykle inspirujący obraz, jakim jest Karate-dō.

Tym bardziej jest miło i wspaniale, kiedy uczestnicy zajęć są z nami przez długie lata. Bo trening Karate-dō, choć mówimy często słowo trening… to obszar, zupełnie inny niż pozostałe aktywności związane z kulturą fizyczną. Nie da się trenować Karate-dō z doskoku. Nie da się trenować Karate-dō tylko pojawiając się w klubie…

Sensei Mirek składa życzenia gakusei Piotrowi

Dlatego tym bardziej miło, kiedy mamy takie chwile w klubie, jak ta. Urodziny Piotra i to nie byle jakie bo 50! Jak Piotr powiedział… nie wie, kiedy to minęło. Ma jednak to coś, co powoduje, że regularnie jest na zajęciach. Swój własny powód. Piotrze, wszystkiego najlepszego na kolejne 50 lat!

Marek i Mikołaj również

Piotr Michalczyk, aktualnie gakusei 6 kyū, jest związany z UKS Karate-dō już od wielu lat. Pełni zaszczytną rolę w zarządzie klubu i jak zawsze… jest chętny do pomocy, pracy, doskonalenia się o każdej porze dnia. Niebywałe :–)).

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułWszystkiego najlepszego!

Blog

Wszystkiego najlepszego!

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych