Kim jesteśmy?

Z inicjatywy sensei Mirosława Pawlińskiego w latach 1996-1999 powstały założenia do projektu STOP AGRESJI I PRZEMOCY. Realizacja projektu od „0” ruszyła w grudniu 1999 roku.

I tak działając nieprzerwanie w 2006 roku został zarejestrowany pierwszy w Warszawie UKS Karate-dō realizujący całość projektu. W 2007 roku został zarejestrowany kolejny UKS Karate-dō, tym razem w Płońsku. W 2010 roku został powołany do życia UKS Karate-dō w Łomży.

W lipcu 2011 roku kluby realizujące projekt zdecydowały o powołaniu Związku Sportowego Polskiej Federacji Karate-dō Tsunami.

Na wniosek zarządu Związku Sportowego projekt STOP AGRESJI I PRZEMOCY został uznany za program autorski instruktorów Związku Sportowego Polskiej Federacji Karate-dō Tsunami® i tym samym został przyjęty do realizacji przez wszystkie klubu członkowskie.

STOP AGRESJI I PRZEMOCY to pierwszy tak innowacyjny program wykorzystujący elementy KARATE-DŌ, PIERWSZEJ POMOCY i ZEN, jako spójną całość. Aktualnie SAIP jest częścią innego projektu o nazwie INWESTUJEMY W MŁODZIEŻ.

SAiP

UWAGA!

Niejednokrotnie zdarza się, że nieautoryzowane kluby lub instruktorzy powołują się na współpracę ze Związkiem Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami® lub realizację jednego z autorskich projektów: Inwestujemy w młodzież, Stop agresji i przemocy, Naucz się bronić, Dōjō, Biegamy, Karate-dō łączy pokolenia oraz Uczymy ratować. Autoryzację instruktora, klubu lub realizowanego projektu można sprawdzić przesyłając zapytanie do biura Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® na ten adres.

Współpraca

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Nota prawna

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrował nazwę Karate-dō Tsunami®,
jako nazwę własną Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.