Kolejny finał WOŚP, już trzydziesty

Pomaganie mamy wpisane w nasze DNA. To praktycznie jedna z najprzyjemniejszych chwil w życiu, by móc pomóc dowolnej osobie. Taki zwykły gest, ale jak widać znany i lubiany przez wszystkich kochających WOŚP. Co za przyjemność…

Kolejny finał WOŚP, już trzydziesty, pamiętam pierwszy, co tam pamiętam, brałem czynny udział, ależ ten czas leci…, człowiek się starzeje, ale pomagać zawsze warto i przez własny przykład przekazać pewne wartości młodszym.

A jak finał to i bieg, 16 bieg “Policz się z cukrzycą” i zgodnie z nową świecką tradycją nie mogło tam zabraknąć członków naszego klubu. Tym razem rodzinnie… Aneta z siostrą, ja z córką, i może nieco w zmniejszonym składzie, ale pełni energii i w doskonałych humorach, tym lepszych, że pogoda dopisała, choć prognozy nie były zbyt optymistyczne.

Pobiegliśmy, pomogliśmy i było wspaniale…

PS.

Po biegu, podczas rozmowy z Mają, wyklarował nam się jeden wniosek:

 – Nogi mnie bolą – Maja

– Jakbyś biegała regularnie to by Cię nie bolały… – odpowiada Piotr

– ??? – Maja? (he, he, he)

Relację w tym roku przygotował Piotr. Niestety sensei Mirosław nie brał udziału… chyba po raz pierwszy… zdrowie odmówiło posłuszeństwa. Pakiet odebrał, kibicował i obiecał, że medal oficjalnie założy, jak swoje 5 km zaliczy w koszulce WOŚP.

Zdjęcia zrobiła Małgosia i… wielkie dzięki! Widzimy się już niedługo. SIE MA!

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych