Kolejny raz w przedszkolu

Tak, kolejny raz gościliśmy w przedszkolu, prowadząc szkolenie z pierwszej pomocy. Ponieważ jest nadal pandemia, więc dobrze wiedzieć, w jaki sposób udzielamy pierwszej pomocy poszkodowanym, których nie znamy. Dobrze także, kiedy wiemy się jak zachować się także, kiedy poszkodowanym jest ktoś z naszej rodziny, kogo po prostu znamy.

Właściwie przeszliśmy wszystko, od pozycji bezpiecznej po defibrylację i bandażowanie, po drodze oczywiście dużo informacji dodatkowych. “Gadania”, jak zawsze było mniej, ale ćwiczenia o wiele więcej. Wspaniała grupa z przedszkola na Bemowie, świetne zgranie, ogromne chęci i mega energia. Dużo pozytywnej energii co zresztą można zobaczyć na zdjęciach. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas (ponad 7,5 godz.)… uff działo się!

Całość szkolenia było prowadzone przez instruktorów pierwszej pomocy, skupionych w Komisji EFR działającej przy Związku Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych