Kurs samoobrony w edycji Wiosna 2019 ukończony

Kurs samoobrony w edycji Wiosna 2019 ukończony. Co nie znaczy, że już więcej kursów nie będzie. Ten był po prostu wyjątkowy. Panie, które brały udział angażowały się wyjątkowo w każde ćwiczenie. Te, które były już po raz kolejny pokazały, jak wyglądają umiejętności, kiedy są regularnie powtarzane wszystkie ćwiczenia.

Kurs został zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy, któremu serdecznie dziękujemy i gratulujemy pomysłu na aktywizację Pań w Dzielnicy. Kurs prowadzili instruktorzy „samoobrony” Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami według ułożonego autorskiego programu „Naucz się bronić”.

Podczas kursu uczestniczki były również zaproszone i co najważniejsze – wzięły udział – w kursie udzielania pierwszej pomocy. Niby nic, ale ponad 5 godzin treningu w ratowaniu życia to niezły wysiłek… i to z jaką energią!

Mamy nadzieję, że kolejna edycja kursu przyciągnie jeszcze więcej Pań – mówi instruktor Mirosław Pawliński. – Dziękujemy Wam za energię i  zaangażowanie i do zobaczenia już za kilkanaście tygodni.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych