Kurs samoobrony. Zajęcia w lutym

Kurs samoobrony trwa w najlepsze… i kolejne zajęcia już za nami. Samoobrona jest bardzo ciekawym tematem. Jednak należy sobie zdać sprawę z tego, że zawiera ona kilka ważnych tematów.

Jednym z nich są aspekty prawne, czyli po prostu co możemy zaliczyć do samoobrony a co już do ataku, lub jak kto woli agresji i przemocy. Kolejna sprawa to umiejętności ćwiczone podczas zajęć. Poznanie nie oznacza tego, że jest to materiał opanowany.

Przećwiczenie każdego rozwiązania polega na nauce pewnego nawyku ruchowego, który w sytuacji stresującej będziemy mogli wykonać. Stres… to kolejny aspekt nauki samoobrony i wreszcie to co jest najciekawsze… psychologia.

Można być ofiarą po przez swoje zachowanie, strach, poczucie słabości itd. Wszystko zależy od tego, co posiadamy w naszej głowie. Na ile jesteśmy asertywni i możemy myśleć realnie o otaczającej nas rzeczywistości… a zajęcia są niezwykle ciekawe. I to co najważniejsze, uczestniczki są naprawdę zadowolone. 60 minut mija bardzo szybko na intensywnym ćwiczeniu…

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych