Lato rozpoczęte i w tym roku niezwykle pracowicie

Lato rozpoczęte i w tym roku niezwykle pracowicie. Tak zapowiadają się praktycznie wszystkie dni w lipcu i sierpniu. Ze względu na rosnące koszty, Zarząd UKS Karate-dō w Warszawie podjął decyzję o tym, by nie organizować wyjazdowego zgrupowania.

Otrzymaliśmy nawet dofinansowanie do realizacji zgrupowania w lato, jednak warunki w jakich były składane wnioski o dofinansowanie, a aktualne warunki rosnących cen wszystkiego, praktycznie uniemożliwiły wykorzystanie tej pomocy. Stąd decyzja o zwrocie dofinansowania. Podobnie zrobił Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.

Przerzucenie wszystkich kosztów na uczestników nie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Nie mniej lato rozpoczęte, więc nikt nie ma zamiaru próżnować. W ramach szkolenia sensei Mirosław Pawliński 2 dan jest dostępny każdego dnia na boisku szkoły, z którą współpracujemy już od wielu lat. Od 18.00 do 19.30 od poniedziałku do piątku (lipiec i sierpień) można po prostu nadrabiać zaległości i dalej szlifować swoje Karate-dō. Jak to wygląda w praktyce? Spójrzcie na zdjęcie i już będziecie wiedzieli co i jak… Nie ma nas tylko wtedy, kiedy pogoda temu nie sprzyja.


Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych