14.5 C
Warszawa
czwartek, 28 października, 2021

Legitymacje stopni dla ćwiczących

Popularne tutaj

Kata. Historia z życia

Rekrutacja: Warszawa

Lato z Karate cz. 1

Legitymacje stopni dla ćwiczących Karate-dō Tsunami® już są przygotowywane. Od ponad roku Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® posiada przygotowany najważniejszy dokument dla każdego ćwiczącego. Potwierdzenie stopnia, który posiada.

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® jest jedynym reprezentującym w Polsce osoby ćwiczące Karate-dō Tsunami®. Oznacza to, że zgodnie z prawem Związek Sportowy wydaje odpowiednie potwierdzenia stopnia posiadanego przez ćwiczących studentów.

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® jest organizacją zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym i działa w myśl Ustawy o Sporcie. Stąd każdy dokument, który jest wystawiony przez Związek Sportowy jest ważnym i uznawanym na terenie Polski i tym bardziej terenie Unii Europejskiej dokumentem, którego autentyczność i ważność można zawsze potwierdzić w biurze Związku Sportowego.

Warto o tym pamiętać.

Bunshō zostało wydrukowane z zachowaniem najwyższych standardów produkcji dokumentów. Posiada znaki widoczne w ultrafiolecie, papier także z innymi zabezpieczeniami, pieczęć wyciskaną oraz imienny stempel wystawiającego. Nie o wszystkich zabezpieczeniach możemy napisać, ale całość została przygotowana na najwyższym poziomie.

Wkrótce legitymacje stopni zostaną wręczone ćwiczącym we wszystkich klubach Związku Sportowego.

- Reklama -- Reklama -

Najnowsze

Przemieszczanie w kiba-dachi

Zazen w treningu

Inauguracja roku na Uczelni WS EWS

Dokładność w kumite

Każdy trening jest inny