Legitymacje stopni dla ćwiczących

Legitymacje stopni dla ćwiczących Karate-dō Tsunami® już są przygotowywane. Od ponad roku Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® posiada przygotowany najważniejszy dokument dla każdego ćwiczącego. Potwierdzenie stopnia, który posiada.

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® jest jedynym reprezentującym w Polsce osoby ćwiczące Karate-dō Tsunami®. Oznacza to, że zgodnie z prawem Związek Sportowy wydaje odpowiednie potwierdzenia stopnia posiadanego przez ćwiczących studentów.

Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® jest organizacją zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym i działa w myśl Ustawy o Sporcie. Stąd każdy dokument, który jest wystawiony przez Związek Sportowy jest ważnym i uznawanym na terenie Polski i tym bardziej terenie Unii Europejskiej dokumentem, którego autentyczność i ważność można zawsze potwierdzić w biurze Związku Sportowego.

Warto o tym pamiętać.

Bunshō zostało wydrukowane z zachowaniem najwyższych standardów produkcji dokumentów. Posiada znaki widoczne w ultrafiolecie, papier także z innymi zabezpieczeniami, pieczęć wyciskaną oraz imienny stempel wystawiającego. Nie o wszystkich zabezpieczeniach możemy napisać, ale całość została przygotowana na najwyższym poziomie.

Wkrótce legitymacje stopni zostaną wręczone ćwiczącym we wszystkich klubach Związku Sportowego.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych