Maja odebrała certyfikat

Maja Leszczyńska jest jedną z najmłodszych uczestniczek naszych zajęć. Dołączyła do UKS Karate-dō w Warszawie podczas letniego zgrupowania w 2021 roku. Aktualnie posiada 10 kyū i jest jedną z niewielu osób w warszawskim klubie, która przeszła certyfikowane szkolenie z pierwszej pomocy.

Swój certyfikat odebrała na zakończenie zajęć treningowych z rąk sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan, który jest instruktorem pierwszej pomocy z międzynarodowymi kwalifikacjami EFR.

To prawdziwy zaszczyt i  przyjemność, kiedy tak młoda osoba przechodzi całościowe szkolenie z pierwszej pomocy zakończone uzyskaniem certyfikatu – mówi sensei Mirek.

Sensei Mirosław wręcza Mai certyfikat ukończenia szkolenia pierwszej pomocy

W tym roku szkolenie z pierwszej pomocy będzie realizowane dla całej grupy ćwiczącej i ich rodzin pod koniec maja 2022. Wszyscy wybieramy się w teren, na mały piknik, by pierwsza pomoc była po prostu wspaniale spędzonym czasem dla wszystkich ćwiczących i… no właśnie :–)) także rodzin!

Kwiecień 2022.

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułĆwiczymy, ćwiczymy!
Następny artykułWszystkiego najlepszego!

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych