Maja Piotrowska odbiera Bunshō

Maja Piotrowska odbiera Bunshō z numerem 0002. Tak, to rzeczywiście wydarzenie, które realizowane było podczas letniego zgrupowania odbywającego się w tym roku w Sochocinie k/Płońska.

Maja Piotrowska, która na co dzień trenuje w warszawskim klubie odebrała z rąk sensei Zbigniewa Kocińskiego 2 dan Bunshō (legitymację stopni) potwierdzając oficjalnie wiedzę, umiejętności i stopień posiadany w Karate-dō Tsunami®.

Maja Piotrowska

Bunshō jest pierwszym oficjalnym dokumentem potwierdzającym posiadany stopień w Karate-dō Tsunami®.

Projekt legitymacji powstał już kilka lat temu na wzór legitymacji, którą posiada Polska Federacja Karate Tsunami (stowarzyszenie zarejestrowane w KRS), której prezesem dzisiaj jest sensei Krzysztof Lewandowski 1 dan. O współpracy obu organizacji zapewne dowiecie się już niedługo.

Legitymacja stopni obejmuje „drogę” Uke (studenta) od stopnia 10 kyū do stopnia 1 kyū. Zgodnie z Uchwałą Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® na stopnie DAN będą wystawione dokumenty w formie certyfikatu w wersji papierowej (dyplom) i jako kakemono wypisane ręcznie na białym płótnie.

Zgrupowanie  zostało przygotowane przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, a zrealizowane dzięki współpracy i współfinansowaniu przez Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych