Maja realizuje część egzaminu

Maja Leszczyńska 10 kyū, która na co dzień trenuje w warszawskim klubie, zdała wymagane egzaminy teoretyczne na stopień 9 kyū. Dla przypomnienia jest to seria pytań, która zadają osoby wytypowane przez najwyższy stopień w danym dōjō. Jednak do egzaminu technicznego może zostać taka osoba dopuszczona jedynie w obecności, któregoś z instruktorów posiadających licencję na dany rok do przeprowadzania egzaminów.

Skoro teoretyczne egzaminy zaliczone… sensei Mirosław Pawliński 2 dan, wytypował członków komisji egzaminacyjnej, czyli gakusei Marka, gakusei Maję, a partnerem był deshi Jan.

Jak się zresztą okazało, kilka drobnych potknięć nie przeszkodziło zaliczyć całkiem pokaźną dawkę technicznych wymagań. Już po samym egzaminie Maja stwierdziła, że mogło być lepiej. Trochę trema… i to, że w komisji po raz pierwszy od ponad dwóch lat zasiadł sensei Mirosław.

Maju… gratulujemy i czekamy na resztę.


Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.
Poprzedni artykułIdentyfikacja. Jesteśmy grupą
Następny artykułWspaniała energia!

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych