Misja

Promujemy i wdrażamy zasady rozwoju dzieci i młodzieży w oparciu o szeroko rozumiany ruch fizyczny, który jest podstawą zdrowia. Dbamy o podnoszenie standardów życia, w tym świadomości potrzeby dbania o zdrowie już od najmłodszych lat.

Ruch fizyczny to także profilaktyka przed wszelkimi uzależnieniami: tytoń, narkotyki, alkohol oraz wspaniała forma przeciwdziałania agresji i przemocy. Wierzymy, że świadomi obywatele będą odpowiedzialnie włączać się aktywnie w takie działania we własnych społecznościach.

Działania 

Wierzymy głęboko w sens działań systematycznych i długofalowych. Takich, które pomogą nam dokonać zmiany społecznej. Realizujemy własne projekty i programy. Będziemy współpracowali z organizacjami pozarządowymi, rozwijali wolontariat, angażować się w rozwój i realizację strategii społecznej odpowiedzialności Związku Sportowego Polskiej Federacji Karate-dō Tsunami®.

SAiP

UWAGA!

Niejednokrotnie zdarza się, że nieautoryzowane kluby lub instruktorzy powołują się na współpracę ze Związkiem Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami® lub realizację jednego z autorskich projektów: Inwestujemy w młodzież, Stop agresji i przemocy, Naucz się bronić, Dōjō, Biegamy, Karate-dō łączy pokolenia oraz Uczymy ratować. Autoryzację instruktora, klubu lub realizowanego projektu można sprawdzić przesyłając zapytanie do biura Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami® na ten adres.

Współpraca

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Nota prawna

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrował nazwę Karate-dō Tsunami®,
jako nazwę własną Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.