Młody karateka pobił koleżankę!

Brak reakcji trenera! Całemu zajściu przyglądała się grupa najmłodszych. W ruch poszły butelki. Grupa zamarła. Podczas odbywającego się w Sochocinie w czerwcu zgrupowania Karate, doszło do skandalicznego zdarzenia. Adepci sztuk walki nie opanowali emocji podczas „ustawki”.

Na oczach najmłodszych doszło do brutalnego starcia pomiędzy najbardziej doświadczonymi karatekami. Trener „de facto” zamiast natychmiast reagować, nagrywał całe zdarzenie. W słowach innych osób wybrzmiało: To skandal, że do tego doszło!

A teraz wyjaśnijmy… Informację, którą zamieściliśmy powyżej… napisaliśmy wspólnie z uczestnikami zgrupowania letniego w Sochocinie, które odbyło się w 2019 roku. Powstała ona podczas zajęć szkoleniowych poświęconych szeroko rozumianej informacji publikowanej w sieci, fake newsom oraz manipulowaniu społeczeństwem, wykorzystując portale społecznościowe lub serwisy internetowe.

Największym zaskoczeniem była reakcja rodziców i znajomych, którzy natychmiast po opublikowaniu tej informacji dzwonili z pytaniami, biorąc cały opis pierwszych kilku linijek za fakty!!!

Zajęcia takie odbywają się zawsze podczas różnego rodzaju szkoleń prowadzonych przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®. Więcej na ten temat już niedługo…

To temat z cyklu … STRATEGIA INFORMACJI…

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych