Moc jest z nami!

Ale, ale… nie tylko szkolimy i szkolimy. Pomagamy i odpowiadamy na bardzo ważne pytania wszystkich ćwiczących. I kolejna grupa z nami ćwiczyła praktycznie, jak się udziela pierwszej pomocy. Myślicie, że było nudno? Nic z tych rzeczy.

Choć sala na początku była przygotowana do prezentacji i miny uczestników nieco smutne… dość szybko udało się wszystkich rozruszać i już! Ćwiczenie, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia… i tak przez 7 godzin. Można? Jasne, że można!

Energia, zaangażowanie, wspaniały humor i mega uśmiech. W tej grupie to podobno normalne… A resztę możecie zobaczyć już na zdjęciach. Bo to kolejna grupa wspaniałych osób, które dołączyły do szkoleń prowadzonych przez nasz Związek Sportowy. Instruktorami byli Renata i Mirosław Pawlińscy..

Gratulujemy wszystkim ćwiczącym… co potwierdziliśmy na koniec odpowiednim certyfikatem :–)).


Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych