Nagrodzeni w Płońsku

8 marca 2011 r. na zakończenie zajęć w płońskim dōjō odbyła się krótka uroczystość, wręczenie dyplomów oraz nagród niespodzianek dla osób, które zostały wyróżnione w konkursie “Japonia oczami mojej wyobraźni”. Z płońskiego klubu wyróżnione zostały następujące osoby: Paulina Bielak, Karolina Siedlecka oraz Aleksandra Kocińska.

Dyplomy zaś otrzymały Zuzia Kozłowska 10 kyū i Piort Rutkowski 9 kyū. Wręczenia nagród dokonali Robert Kwiecień – prezes klubu oraz Łukasz Adamiak (6 kyū).

Konkurs “Japonia oczami mojej wyobraźni” to jedna z wielu różnych aktywności naszego klubu. Kolejną jest chociażby konkurs na projekt logo programu “Stop agresji i przemocy”.

“Uważam, że trening Karate nie powinien ograniczać się tylko i wyłącznie do części technicznej – mówi Mirosław Pawliński. – Bardzo ważne są właśnie takie elementy, które potrafią wskazać różne obszary aktywności. W całej zabawie chodzi o to, by dzieci, młodzież i dorośli uczestniczący w naszych zajęciach znaleźli wspólne elementy także do zabawy, integracji i poznawania kultury japońskiej. Tego typu konkurs będzie odbywał się w każdym roku szkoleniowym, ale w innych miesiącach. Kolejna edycja odbędzie się już w październiku 2011 r. Gorąco zachęcam i zapraszam do wspólnej zabawy.”

Gratulujemy wszystkim osobom i zapraszamy do kolejnej edycji naszego konkursu!

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych