Nasze treningi się odbywają, chociaż są to raczej zajęcia indywidualne gdzie staramy się opanować technikę lub konkretne kata. Nauka techniki i kata jest na dzisiaj, ze względu na utrzymanie bezpieczeństwa ćwiczących, wystarczająca.

Codziennie małymi krokami. Codziennie, włączając w to oczywiście soboty i niedziele. Praktycznie zarząd Związku Sportowego podjął decyzję, by w tej edycji wakacji zrezygnować z realizacji wyjazdowego szkolenia (obozu sportowego), na korzyść szkoleń, które będą realizowane przez poszczególne klubu.

Uczniowski Klub Sportowy Karate-dō z Warszawy realizuje takie szkolenia, a właściwie nazywając „konsultacje” –  codziennie dla wszystkich zainteresowanych treningiem. Także osoby, które po prostu są zainteresowane zagadnieniem Karate-dō i po prostu chcą spróbować, czy temat ten może ich zainteresować, mogą w każdej chwili dołączyć do osób ćwiczących.

Chwila na medytacje

Od poniedziałku do piątku od 18.00 do 19.15 na boisku ZS 17 mieszczącym się przy ulicy Promienistej w Dzielnicy Włochy m.st Warszawy.