O zdrowie trzeba dbać

O zdrowie trzeba dbać. To prawda. Pandemia dała się we znaki praktycznie wszystkim. Po za wszelkiego rodzaju biznesem wydaje się, że wszystko co jest funkcjonujące w obszarze NGO jest najbardziej poszkodowaną częścią naszego życia. To fundacje, stowarzyszenia, kluby i związki sportowe itd.

W pandemicznym czasie, jako Uczniowski Klub Sportowy w Warszawie, musimy zadbać o zdrowie także od strony bardziej aktywnej. Podczas tego treningu (część warsztatowa) skupiliśmy się na podstawowych zadaniach. Przemieszczanie, odczarowanie szybkości w przemieszczaniu się oraz świadoma kontrola i działanie w ruchu.

Tematy, które wydają się absolutnie ABC każdych zajęć, jednak ich ujęcie w inny sposób pozwala ćwiczącemu spojrzeć na ten sam temat zupełnie z innej strony. Czy było warto? Jasne, że tak. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad związanych z pandemią.

To nie takie proste. A zasady trzeba utrzymywać

Przy okazji przypominamy, że w TYM MIEJSCU możecie obejrzeć jedną z 80 przygotowanych lekcji z zakresu stopni 10 i 9 kyū. Myślicie, że składanie stroju, lub wiązanie obi (jap. pas) jest takie proste?

He, he, he… zapraszamy już po pandemii na zajęcia. Sami się przekonacie, jak PROSTE!

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych