-4.5 C
Warszawa
czwartek, 9 grudnia, 2021

O zdrowie trzeba dbać

O zdrowie trzeba dbać. To prawda. Pandemia dała się we znaki praktycznie wszystkim. Po za wszelkiego rodzaju biznesem wydaje się, że wszystko co jest funkcjonujące w obszarze NGO jest najbardziej poszkodowaną częścią naszego życia. To fundacje, stowarzyszenia, kluby i związki sportowe itd.

W pandemicznym czasie, jako Uczniowski Klub Sportowy w Warszawie, musimy zadbać o zdrowie także od strony bardziej aktywnej. Podczas tego treningu (część warsztatowa) skupiliśmy się na podstawowych zadaniach. Przemieszczanie, odczarowanie szybkości w przemieszczaniu się oraz świadoma kontrola i działanie w ruchu.

Tematy, które wydają się absolutnie ABC każdych zajęć, jednak ich ujęcie w inny sposób pozwala ćwiczącemu spojrzeć na ten sam temat zupełnie z innej strony. Czy było warto? Jasne, że tak. Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad związanych z pandemią.

To nie takie proste. A zasady trzeba utrzymywać

Przy okazji przypominamy, że w TYM MIEJSCU możecie obejrzeć jedną z 80 przygotowanych lekcji z zakresu stopni 10 i 9 kyū. Myślicie, że składanie stroju, lub wiązanie obi (jap. pas) jest takie proste?

He, he, he… zapraszamy już po pandemii na zajęcia. Sami się przekonacie, jak PROSTE!

spot_img

Blog

Trening wymaga wysiłku

Przemieszczanie w kiba-dachi

Zazen w treningu

Inauguracja roku na Uczelni WS EWS

Dokładność w kumite

Każdy trening jest inny

więcej podobnych