Olaf Imiołek odbiera Bunshō

Olaf to kolejna osoba, która odebrała swoje Bunshō. Wręczenie Bunshō odbyło się podczas letniego zgrupowania 2021, które w tym roku odbywało się w Sochocinie k/Płońska. Legitymacja stopni oficjalnie jest pierwszym dokumentem potwierdzającym stopień w Karate-dō Tsunami każdego ćwiczącego Uke.

Olaf Imiołek jest członkiem warszawskiego klubu już od kilku lat. Aktualnie Olaf posiada wysoki stopień 5 kyū. Być może będzie jedną z tych osób, które zdobędą stopień shodan (1 dan). Legitymacja stopni jest bezpłatnie wręczona każdemu z ćwiczących, który spełnił wszystkie wymagania związane z uregulowanymi składkami członkowskimi w swoim macierzystym dōjō, dostarczonymi protokołami i uregulowanymi opłatami po wcześniej odbytych egzaminach.

Olafowi legitymację wręczył sensei Zbigniew Kociński 2 dan oraz sensei Mirosław Pawliński 2 dan.

Rozpoczęcie wydawania legitymacji stopni wszystkim ćwiczącym Karate-dō Tsunami® przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, jest spełnieniem nie tylko obietnicy, ale przede wszystkim wyraźnym sygnałem dla wszystkich osób, które do tej pory miały do czynienia z Karate-dō Tsunami®, że tylko Związek Sportowy może tego typu dokument wystawić i oficjalnie potwierdzić posiadany stopień i zarazem wiedzę oraz umiejętności przez właściciela Bunshō.

O wszystkich innych zaletach dokumentu zapewne niedługo napiszemy nieco więcej.

Zgrupowanie  zostało przygotowane przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, a zrealizowane dzięki współpracy i współfinansowaniu przez Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych