Pierwsze dokumenty wystawione

Pierwsze dokumenty wystawione. Pandemia delikatnie wstrzymała wiele różnych działań Związku Sportowego, jednym z nich było planowane wręczenie pierwszych Bunshō, czy po prostu legitymacji stopni w Karate-dō Tsunami®.

Piotr Michalczyk

Okazja nadarzyła się podczas letniego zgrupowania, gdzie sensei Zbigniew Kociński 2 dan (wiceprezes) oraz sensei Mirosław Pawliński 2 dan (prezes Związku) wręczyli pierwsze legitymacje stopni.

Zgodnie z procedurami wystawienie legitymacji wiązało się z dokładnym sprawdzeniem, czy dana osoba posiada uregulowane składki członkowskie w swoim macierzystym dōjō oraz czy uzupełniła protokoły i opłaty egzaminacyjne wynikające z dotychczasowych zrealizowanych egzaminów.

Bunshō z numerem 0001 trafiło w ręce Piotra Michalczyka (aktualnie 6 kyū), który na co dzień związany jest z warszawskim klubem UKS Karate-dō. Piotr bierze udział w treningach już od blisko 5 lat. Aktualnie jest również członkiem Zarządu UKS Karate-dō w Warszawie.

Rozpoczęcie wydawania legitymacji stopni wszystkim ćwiczącym Karate-dō Tsunami® przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, jest spełnieniem nie tylko obietnicy, ale przede wszystkim wyraźnym sygnałem dla wszystkich osób, które do tej pory miały do czynienia z Karate-dō Tsunami®, że tylko Związek Sportowy może tego typu dokument wystawić i oficjalnie potwierdzić posiadany stopień i zarazem wiedzę oraz umiejętności przez właściciela Bunshō.

O wszystkich innych zaletach dokumentu zapewne niedługo napiszemy nieco więcej.

Zgrupowanie  zostało przygotowane przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, a zrealizowane dzięki współpracy i współfinansowaniu przez Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.

Poprzedni artykułLato z Karate cz. 3
Następny artykułMaja Piotrowska odbiera Bunshō

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych