Piotr Piotrowski odbiera Bunshō

Legitymację z numerem 0003 odebrał Piotr Piotrowski. Wręczenie Bunshō odbyło się podczas letniego zgrupowania 2021, które w tym roku odbywało się w Sochocinie k/Płońska. Piotr jest na co dzień związany w warszawskim klubem UKS Karate-dō, gdzie uczęszcza na zajęcia wraz z córką Mają.

Legitymacja stopni jest bezpłatnie wręczona każdemu z ćwiczących, który spełnił wszystkie wymagania związane z uregulowanymi składkami członkowskimi w swoim macierzystym dōjō, dostarczonymi protokołami i uregulowanymi opłatami po wcześniej odbytych egzaminach.

Legitymację Piotrowi Piotrowskiemu wręczyli sensei Zbigniek Kociński 2 dan oraz sensei Mirosław Pawliński 2 dan.

Rozpoczęcie wydawania legitymacji stopni wszystkim ćwiczącym Karate-dō Tsunami® przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, jest spełnieniem nie tylko obietnicy, ale przede wszystkim wyraźnym sygnałem dla wszystkich osób, które do tej pory miały do czynienia z Karate-dō Tsunami®, że tylko Związek Sportowy może tego typu dokument wystawić i oficjalnie potwierdzić posiadany stopień i zarazem wiedzę oraz umiejętności przez właściciela Bunshō.

O wszystkich innych zaletach dokumentu zapewne niedługo napiszemy nieco więcej.

Zgrupowanie  zostało przygotowane przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®, a zrealizowane dzięki współpracy i współfinansowaniu przez Urząd Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy.

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych