Plan na ten rok

Plan na ten rok… to utrzymać przede wszystkim zdrowie. Pandemia nie odpuszcza i nawet, jeżeli ćwiczymy razem w dōjō to warto pamiętać o podstawowych zasadach. Przede wszystkim na trening stawiamy się tylko wtedy, kiedy mamy pewność tego, że nie będziemy zagrażali innym trenującym. Być może, to co teraz przeczytacie będzie dla Was lekkim szokiem, ale trening Karate-dō jest dla osób „odpowiedzialnych i świadomych”.

To dzisiaj należy traktować, jako wyróżnienie swojego zaangażowania w dbanie o innych, a także o siebie.

Plan na ten rok w poszczególnych klubach i wreszcie w Związku Sportowym Polska Federacja Karate-dō Tsunami® dotyczy głównie prowadzenia regularnych treningów i umożliwienia zainteresowanym dalszego poznawania, ćwiczenia, doskonalenia i wreszcie rozwoju w tym temacie. To duże wyzwanie.

Ceremonie końcowe treningu

Oczywiście, bardzo dokładnie śledzimy sytuację, jaka panuje w zaprzyjaźnionych klubach. Niektórzy instruktorzy nie zważają na to, co dzieje się dookoła i oczywiście kierując się chęcią zarobienia pieniędzy prowadzą zajęcia dla bardzo dużych grup. To ich wybór. Warto jednak spojrzeć na statystyki, które są dzisiaj publikowane i dotyczą pandemii.

Czy przygotowani jesteśmy na sytuację awaryjną? Tak i jeszcze raz tak. Udowodniliśmy to już w poprzednim roku. I dokładnie tak, jak poprzednio, wprowadzimy takie same sprawdzone działania. Zatem, więcej już na treningu w najbliższą środę. Zdjęcia do tej informacji pochodzą z jednego z treningów w UKS Karate-dō w Warszawie.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych