Płońsk po feriach. 2011

1 marca (2011) na salę treningową powróciła grupa trenująca w płońskim klubie. Pierwsze zajęcia, podobnie jak w klubie w Warszawie odbyły się przy jeszcze niewielkiej frekwencji. Nie mniej zajęcia były bardzo intensywne i Ci, którzy w nich uczestniczyli mieli powód do zadowolenia. Czas poświęcony na ćwiczenie nie był w najmniejszym stopniu zmarnowany.

Cała grupa została podzielona na dwie mniejsze. Najmłodsi od razu przypominali sobie techniki występujące na najniższy stopień w Karate-dō Tsunami. Instruktor Robert Kwiecień zadbał o to, by każdy dał z siebie maksymalnie dużo wysiłku. Co zresztą było bardzo łatwe. W drugiej części ta grupa zapoznała się z podstawowymi elementami i rozwiązaniami występującymi w samoobronie, które będzie poznawać już na kolejnych zajęciach.

W tym samym czasie instruktor Zbigniew Kociński ćwiczył razem ze starszymi, którzy powtórzyli poznane – niezwykle ciekawe rozwiązania kumite podczas zgrupowania letniego, które odbyło się w zeszłym roku w Zakopanem. Następnie wszyscy zajęli się doskonaleniem kata.

Poprzedni artykułCeremonie i rozgrzewka
Następny artykuł3 marca 2011 w Płońsku

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych