Początek grudnia. Sensei…

Początek grudnia… jak zawsze pełen niespodzianek. Urodziny sensei Mirosława Pawlińskiego 2 dan, które to już??? Może nie warto pytać. Na zakończenie treningu, który był tego dnia bardzo intensywny, pojawił się na zajęciach Marcin i już było wiadomo, że coś się święci.

Niespodzianka… życzenia i wspólne zdjęcie. Wielokrotnie sensei Mirosław podkreśla, że to ogromny zaszczyt i przyjemność móc spędzać czas z tak wspaniałą grupą osób, zwłaszcza, że niektórzy są obecni w dōjō ponad 10 lat.

Sensei Mirosław Pawliński 2 dan od początku zajmowania się Karate, jest związany z Karate-dō Tsunami® (40 lat) i od blisko 38 lat prowadzi praktycznie zajęcia bez dłuższych przerw. To z jego inicjatywy powstał Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®. Jak sam podkreśla, był tylko inicjatorem ale pracę wykonała cała grupa wspaniałych osób, przyjaciół znających się od wielu lat, dla których Karate-dō stanowi część ich życia.

Dziękuję za pamięć i Wasze zaangażowanie. Prawdziwa przyjemność i zaszczyt być razem z Wami przez te wszystkie lata – mówił sensei Mirek.

Co za wspaniała grupa!

Blog

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych