Podwójne święto. Tak czasami bywa, że trenując zapominamy o innych sprawach. Ale nie tym razem… Po pierwsze pod koniec naszego ćwiczenia Piotr Piotrowski zdecydowanie skierował swoje kroki w stronę sensei i tak się złożyło, że pojawiła się komisja.

Zatem, kolejny egzamin na stopień 9 kyū. Piotr, co widać zresztą na zdjęciach…  nie jest przedszkolakiem. Trening Karate rozpoczął z córką Mają, która zrealizowała swój egzamin na ten sam stopień zaledwie kilka dni temu. Tym razem Maja partnerowała tacie podczas egzaminu.

Piotr dopiero po wszystkim przyznał się, że nie wyobrażał sobie, jaki jest to stres realizować taki egzamin, kiedy w komisji zasiadają koleżanki i koledzy z grupy. W komisji: gaakusei Jan Leszczyński, gakusei Marek Gryszka, deshi Aneta Kurowska.

Egzamin zdany i czas na druga przyjemność. Piotra urodziny i teraz dopiero się zaczęło! Życzenia i trochę … słodyczy, które od razu wprawiły wszystkich w świetny humor. Piotrze, gratulacje ze zdanego egzaminu i oczywiście wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!