Prezentacja Bunshō była zaplanowana na jedno z wcześniejszych zgrupowań. Niestety pandemia zwolniła tempo przygotowania wszystkich zaplanowanych wydarzeń. Nie mniej Bunshō jest już gotowe. W najbliższym czasie zostanie zaprezentowane wszystkim instruktorom.

Związek Sportowy podchodzi bardzo poważnie do realizacji projektu „Edukacja w Karate”. Nie tylko od strony realizacji szkoleń, ale także i może przede wszystkim od strony formalnej. Bunshō jest tego najlepszym przykładem.

Całość zlecenia została zrealizowana w drukarni specjalizującej się w drukowaniu z zabezpieczeniami. Bunshō wydrukowane zostało na papierze posiadającym znak wodny oraz włókna widoczne w świetle UV. W ten sposób, zabezpieczone staje się wyjątkowym dokumentem.

W załączeniu do tej informacji prezentujemy zdjęcia legitymacji stopni Bunshō w Karate-dō Tsunami®, które jest oficjalnym potwierdzeniem posiadanego stopnia kyū. Zgodnie z decyzją Zarządu Związku Sportowego, stopnie dan będą potwierdzane certyfikatem wypisanym odręcznie.