Przygotowane 80 lekcji

Przygotowane 80 lekcji… w całości będzie za kilkanaście dni. To, że pandemia i treningi na razie nie odbywają się, to nie znaczy, że wszyscy wypoczywają. Wręcz przeciwnie. Zarząd Związku Sportowego podjął decyzję o realizacji projektu Master Class.

W dużym skrócie, prowadzący zajęcia przygotowują wraz z uczestnikami materiał wymagany na poszczególne stopnie w postaci cyfrowej książki, wzbogaconej o materiały filmowe i podcasty. W ostatnich dniach do projektu zaproszeni byli gakusei Jan leszczyński i Piotr Michalczyk.

Pierwsze efekty można już obejrzeć – mówi sensei Mirosław Pawliński, który koordynuje cały projekt – oczywiście, nie będzie to materiał dostępny dla wszystkich. Chociażby dlatego, że już pojawiły się miejsca w sieci, gdzie próbowano poszczególne elementy tego projektu skopiować w całości. W związku z tym wprowadziliśmy mechanizmy chroniące treści publikowane na naszych stronach WWW.

Jednym z nich jest wyłączenie, lub jak kto woli zablokowanie całości prezentowanych materiałów (zwłaszcza tekstów) przed kopiowaniem. Ale o tym już może innym razem.

Gakusei Piotr Michalczyk

Janek i Piotr zostali zaproszeni do pomocy w realizacji projektu. Jak sami zauważyli, czas przy takiej pracy mija błyskawicznie. Razem przygotowaliśmy materiał ilustracyjny do prezentacji niektórych technik z zakresu 10 i 9 kyū. Zapraszamy Was do obejrzenia jednej z takich lekcji, która poświęcona jest tematowi stroju treningowego, czyli karategi – lub keikogi.

Do 15 stycznia strona te będzie do podejrzenia, a później wyłączona. W podobny sposób przygotowaliśmy prawie wszystkie techniki z zakresu wspomnianych stopni. Dla Janka i Piotra ogromne podziękowania za zaangażowanie i pomoc w realizacji tak trudnego zadania.

Poprzedni artykułNajlepszego!
Następny artykuł9 dan dla hanshi Tomasza Piotrkowicza

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych