Ratowanie jest łatwe

Ratowanie jest łatwe, to prawda. Wystarczy podejść do treningu z tematu pierwsza pomoc, jak do dowolnego treningu sportowego. Z uśmiechem i chęciami. Zaangażowanie to podstawa. Samo ćwiczenie staje się niezwykle proste.

Nasze szkolenia nie należą do łatwych… bo nie ma siedzenia. 100% czasu wykorzystujemy na ćwiczenie. Teoria przekazywana jest przez nas podczas ćwiczeń praktycznych. To niesamowite, jak łatwo materiał jest przyswajany. Praktycznie każdy ćwiczący stara się jak może i czas mija niezwykle szybko.

Jeżeli chcecie zobaczyć chociaż fragment naszego ćwiczenia, to wystarczy zajrzeć na naszego Instagrama! Do czego Was naprawdę zapraszamy.

Macie również możliwość wziąć udział w naszym szkoleniu. Piszcie do nas, chętnie z Wami ten temat będziemy trenowali!

Prenumeruj e-Newsletter Karate News
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych