Razem z firmą Avargraf nad jeziorem!

Avargraf na wyjeździe… i tak wyglądało szkolenie z tematu Pierwsza Pomoc przygotowane dla tej firmy. Trzeba przyznać, że początek nie był łatwy, bo nikt z uczestników nie spodziewał się tego, co będzie później się działo.

Koniec końców, moc, zaangażowanie, cudowna energia i chęci… to ogromna przyjemność razem takie szkolenie przejść od początku do końca. Rozpoczęliśmy tuż po godzinie 10-tej, a zakończyliśmy około godziny 18-tej.

Większość tematów została dokładnie przećwiczona i chyba, tak przynajmniej nam się wydaje, wszelkie wątpliwości rozwiane. Szkolenie poprowadzili instruktorzy Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami: Renata Pawlińska i Mirosław Pawliński. A jak było… to już tylko zdjęcia…

Formularz kontaktowy
W czym możemy pomóc?
Zgoda na przetwarzanie danych: Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie ZS PFKT (wydawca czasopisma SHODAN oraz serwisu www.edukacjawkarate.pl, www.karatedotsunami.pl) zgodnie z wytycznymi RODO zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.edukacjawkarate.pl. ZS PFKT informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych.

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych