Rekrutacja: Warszawa

Rekrutacja 2020/2021 rozpoczęta. Uczniowski Klub Sportowy Karate-dō działający od blisko 16 lat w Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy zaprasza do udziału w treningach Karate-dō. Wszystkie informacje można znaleźć TUTAJ. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Początki… Pierwsze zajęcia w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy odbywały się już w roku 2001. Na początku było to przygotowanie modelu współpracy ze szkołami, urzędami, sponsorami i przede wszystkim rodzicami. Po kilku latach powstała stabilna grupa, która doprowadziła do rejestracji klubu. W tym czasie zajęcia odbywały się w Szkole Podstawowej nr 66 i dzięki współpracy na najwyższym poziomie z ówczesną dyrektor Marzeną Pilińską, udało się zrealizować podwaliny kilku programów szkoleniowych.

To właśnie aktywny udział tej szkoły i współpracy całego grona pedagogicznego, klub rozwinął się do grupy blisko 60 osób, biorących udział w treningach w tym samym czasie!

O historii będzie więcej już niedługo. Was jednak zachęcamy i zapraszamy na nasze treningi! Dzisiaj odbywają się one w LO przy ul. Solipskiej 17/19.

Poprzedni artykułPierwszy trening
Następny artykułA czas powoli mija

Blog

Wszystkiego najlepszego!

Maja odebrała certyfikat

Ćwiczymy, ćwiczymy!

Senpai Jan Leszczyński

- Reklama -- Reklama -

Więcej podobnych