Rekrutacja 2020/2021

Czy rozpoczęcie treningu Karate-dō jest trudne? Czy wiek i wykształcenie ma znaczenie? Czy nie jest za późno? Z czego masz zrezygnować, by móc trenować Karate-dō? Pozwól, że na początku odpowiemy tylko na te pytania.

spot_img

Po pierwsze

Rozpoczęcie trudne? Nic z tych rzeczy. Wystarczy podejść do Karate-dō, jak do każdej dowolnej aktywności z obszaru kultury fizycznej. Liczy się regularność i konsekwentne działanie. Nic więcej. Efekty możesz zobaczyć już po pierwszym miesiącu.

spot_img

Po drugie

Wiek i wykształcenie nie mają żadnego znaczenia. Po prostu chęci i działanie. I jeszcze jedno. Przenigdy nie jest za późno! Niestety… musisz zrezygnować z: lenistwa, ciągłego usprawiedliwiania się przed sobą,  poszukiwania powodów by nic nie robić.

spot_img

Po trzecie

Jeżeli jednak nie są to przeszkody dla Ciebie, to dołącz do wyjątkowego projektu realizowanego przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® o nazwie Master Class.

Możesz dołączyć także do projektu Master Class

To projekt dla Ciebie, bez względu na to, gdzie mieszkasz. Jeżeli tylko interesuje Cię Karate-dō, to my chętnie Tobie  ułatwimy poznanie tego tematu. To Ty wybierzesz swoją “drogę” poznania całości zagadnienia. Przygotowaliśmy aż trzy propozycje. Pierwsza dla tych, którzy wolą praktykę indywidualną. Druga dla tych, którzy być może w przyszłości wybiorą drogę “instruktora”. Trzecia i najbardziej rozbudowana programowo, skierowana do osób aktualnie pracujących w szkołach.

Wybierz “drogę”, poznaj korzyści oraz koszty. Istnieje również rozwiązanie, w którym koszty są zredukowane o 90%. Możesz od razu na starcie starać się o “stypendium” i koszty pokryje Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami®. Jak to możliwe? Dowiedz się więcej…

Jakie korzyści możesz osiągnąć?

spot_img

Kompetencje

Trening Karate-dō to zdobywanie wiedzy w różnych obszarach: społecznych, ekonomicznych, menadżerskich. Patrzymy na trening Karate-dō,  jak na część naszego życia, w której nieustanne zdobywanie wiedzy i rozwój jest naturalną “drogą”. Większość ze zdobytych kompetencji potwierdzamy po przez wydanie Certyfikatu.

spot_img

Umiejętności

Umiejętności radzenia sobie w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, to tylko mała część tego, co poznajesz i na końcu znasz i umiesz.
To także poznanie swoich słabości, wzmocnienia we wszystkich obszarach naszego życia, autoprezentacji, prowadzenia prezentacji dla grupy. Poznasz siłę samodyscypliny i samodoskonalenia się, które są największymi wyzwaniami współczesnej cywilizacji.

spot_img

Zdrowie

Trening Karate-dō posiada bezpośredni wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Dawne przysłowie “W zdrowym ciele, zdrowy duch” idealnie oddaje efekt treningu Karate-dō. Jednak to, co wyróżnia
tę aktywność wśród innych, to możliwość jej realizowania praktycznie do końca naszego życia, zmieniając jego jakość!

Więcej o Master Class

spot_img

Innowacyjność

Nauka online stała się rzeczywistością, która w treningu Karate-dō tylko pozornie może wydawać się niemożliwa do zrealizowania. Wystarczy jednak wybrać właściwe rozwiązanie. Dokładnie tak to zrobiliśmy.

spot_img

Wiedza i edukacja

Nauczyliśmy się dzielić wiedzą, zdobytą wieloletnimi doświadczeniami i treningiem. Współpracujemy z najlepszą Uczelnią kształcącą kadry polskiego sportu – Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie.

spot_img

Tradycja

Mimo technologii i dużej dawki zajęć online, trzymamy się tradycji. Możesz ją zaobserwować podczas wszystkich zajęć. Od przygotowania do zajęć, ceremonii, rozgrzewki… po każdy istotny szczegół poznawanego materiału.

Trenuj razem z nami!

Sekretarz UKS Karate-do w Warszawie, wychowawca, prowadzi zajęcia z najmłodszymi grupami

Aneta Kurowska

Członek Zarządu UKS Karate-do w Warszawie, od 6 lat zajmuje się Karate, propaguje zdrowie i ruch

Piotr Michalczyk

Od 30 lat związany z Karate, doświadczenie i zaangażowanie. Wiceprezes Związku Sportowego

Zbigniew Kociński

Ponad 38 lat treningu Karate, wykładowca, trener i wychowawca. Współautor realizowanych projektów

Mirosław Pawliński

Działaj, przyjdź i spróbuj bez zobowiązań

Nie ważne co zrobią inni. Ważne, co Ty zrobisz. Rozpocznij swoją przygodę z Karate-dō... Zapraszamy! Zapisy trwają do końca października...

Współpraca

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Nota prawna

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrował nazwę Karate-dō Tsunami®,
jako nazwę własną Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.