Rekrutacja 2021/2022

Czy rozpoczęcie treningu Karate-dō jest trudne? Czy wiek i wykształcenie ma znaczenie? Czy nie jest za późno? Czy mogę trenować z innymi członkami rodziny? Chętnie na wszystkie pytania odpowiemy!

spot_img

Po pierwsze

Rozpoczęcie trudne? Nic z tych rzeczy. Wystarczy podejść do Karate-dō, jak do każdej dowolnej aktywności z obszaru kultury fizycznej. Liczy się regularność i konsekwentne działanie. Nic więcej. Efekty możesz zobaczyć już po pierwszym miesiącu.

spot_img

Po drugie

Wiek i wykształcenie nie mają żadnego znaczenia. Po prostu chęci i działanie. I jeszcze jedno. Przenigdy nie jest za późno! Niestety… musisz zrezygnować z: lenistwa, ciągłego usprawiedliwiania się przed sobą,  poszukiwania powodów by nic nie robić.

spot_img

Po trzecie

Jeżeli jednak nie są to przeszkody dla Ciebie, to dołącz do wyjątkowego projektu realizowanego przez Związek Sportowy Polska Federacja Karate-dō Tsunami® o nazwie Master Class.

Poznaj korzyści treningu

spot_img

Kompetencje

Trening Karate-dō to zdobywanie wiedzy w różnych obszarach: społecznych, ekonomicznych, menadżerskich. Patrzymy na trening Karate-dō kompleksowo, jak na część naszego życia, w której nieustanne zdobywanie wiedzy i rozwój jest naturalną “drogą”. Większość ze zdobytych kompetencji potwierdzamy po przez wydanie Certyfikatu.

spot_img

Umiejętności

Umiejętności radzenia sobie w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia, to tylko mała część tego, co poznajesz i na końcu znasz i umiesz.
To także poznanie swoich słabości, wzmocnienia we wszystkich obszarach naszego życia, autoprezentacji, prowadzenia prezentacji dla grupy. Poznasz siłę samodyscypliny i samodoskonalenia się, które są największymi wyzwaniami współczesnej cywilizacji.

spot_img

Zdrowie

Trening Karate-dō posiada bezpośredni wpływ na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Dawne przysłowie “W zdrowym ciele, zdrowy duch” idealnie oddaje efekt treningu Karate-dō. Jednak to, co wyróżnia
tę aktywność wśród innych, to możliwość jej realizowania praktycznie do końca naszego życia, zmieniając jego jakość!

Trenuj razem z nami!

Sekretarz UKS Karate-do w Warszawie, wychowawca, prowadzi zajęcia z najmłodszymi grupami

Aneta Kurowska

Członek Zarządu UKS Karate-do w Warszawie, od 6 lat zajmuje się Karate, propaguje zdrowie i ruch

Piotr Michalczyk

Od 30 lat związany z Karate, doświadczenie i zaangażowanie. Wiceprezes Związku Sportowego

Zbigniew Kociński

Ponad 38 lat treningu Karate, wykładowca, trener i wychowawca. Współautor realizowanych projektów

Mirosław Pawliński

Działaj, przyjdź i spróbuj bez zobowiązań

Nie ważne co zrobią inni. Ważne, co Ty zrobisz. Rozpocznij swoją przygodę z Karate-dō... Zapraszamy! Zapisy trwają do końca października...

Współpraca

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img

Nota prawna

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej zarejestrował nazwę Karate-dō Tsunami®,
jako nazwę własną Związku Sportowego Polska Federacja Karate-dō Tsunami®.